top of page
עט אלקטרונית.jpg

ממליצים עלי

מפאת פרטיות המטופלים ומשפחותיהם אני אשתף כאן רק המלצות הנוגעות להשתלמויות והדרכות שאני עורכת במסגרות חינוך וטיפול שונות ברחבי הארץ (והעברתי גם בחו"ל) ולא המלצות הקשורות במטופלים. יש השתלמויות שאני מעבירה ביחד עם קולגה יקרה בשם דורית טלמור (דרמה תרפיסטית) וההמלצות הן גם על כך.

                                              ***

הנחיה ממוקדת ומעשירה מלאה בנכונות ללמד , נכונות להצלחה ולהעברת הידע בסבלנות מדהימה והכלה, מרתק ויצירתי. עושר של חומרים ואפשרויות של עבודה בכל מיני צורות וכיוונים אשר נותן ביטחון לסטודנט לשמוע את קולו הפנימי , היצירתי ולמנף אחרים. ענת בעלת ידע עצום ועשיר דידקטי וידע שבא מהשטח מה שנותן שילוב מנצח של הצלחה , ביטחון ומעוף לסטודנטיות. ענת קשובה לצרכים ולבקשות שעולות מתוך ההתמודדות מהשיעור ומלאה נכונות לתת את כל שביכולתה, על מנת שהן יצאו עם תוצרים וידע נרחב להצליח לעשות לבד כשיזדקקו לכך...אשמח לשיעורים נוספים בקורס. בטוחה שאין סוף למה שתוכלי לתרום לנו. יישר כוח.

 

אריאלה מדר, רכזת ומרצה ללימודי תעודה באיזי שפירא

                                             ***

ההשתלמות הייתה מעניינת, מעוררת לחשיבה יצירתית, הוגשה בקצב שהותאם למשתתפות, תוך מתן הזדמנות להתנסות, לשיתוף ולשאלות. ישנה חשיבות רבה לכך שענת ודורית מגיעות מהשטח עם היכרות עם אוכלוסיות מיוחדות ומבינות את הצרכים של הצוות והילדים. ההשתלמות מעשית והידע ניתן ליישום באופן מיידי. תודה רבה ממני ומכל הצוות

 

חגית שחק וייס, ראש תחום טכנולוגיה מסייעת גני מש"י ובי"ס מש"י בני ברק

 

                                            ***

 

בשנים האחרונות קיימנו ימי עיון בנושא שילוב אומנויות וטכנולוגיה וכן בנושא תיאטרון דיגיטלי, את ההשתלמויות הנחתה ענת פרידמן. ענת מטפלת באמנות, אשת מקצוע רצינית, יצירתית ובעלת גישה רגישה במיוחד לילדים ולבעלי צרכים מיוחדים, העשירה את הצוות החינוכי וציידה אותם ברעיונות מקוריים... במהלך ימי העיון, ניתנה למשתתפים הזדמנות להתנסות ולהשתמש במגוון עשיר מאוד של חומרים ואביזרים. המשתתפים יצאו עם "ארגז כלים" עשיר ברעיונות ודרכי הפעלה של הכלים הדיגיטליים בשילוב עם חומרים ואביזרים נלווים

אתי להב, רכזת השטח של מיזם סאסא סטון קו אור (מיזם חינוכי הפועל בשיתוף עם משרד החינוך ב-40 בתי החולים בארץ)


                                             ***

ההשתלמות הייתה מרתקת!!! השתמשת באמצעים אומנותיים, חווייתיים, קיימת התנסות ומעל הכל: גרמת לקבוצה שלמה שהייתה בהתנגדות לטכנולוגיה (על סף טכנופוביה), להכיר את התחום, להיפתח אליו ואף להתיידד עימו!

ד"ר מיקי עופר-ירום, מדריכה מוסמכת, מרצה בסמינר הקיבוצים, רכזת קורס התאמה לעובדי מקצועות הבריאות במערכת החינוך


                                            ***

ענת יקרה, אני רוצה להודות לך על סדנא מופלאה בה שיתפת אותנו בגישתך הטיפולית ולימדת אותנו, הלכה למעשה, כיצד להשתמש בטכנולוגיה ויצירה לקידום המטרות הטיפוליות שלנו. כקלינאית תקשורת העובדת עם משתמשי תת"ח צעירים, התחברתי מאוד לתכנים שהועברו ושמחתי על ההזדמנות שנתת לנו, משתתפות הסדנא, להיחשף לשימושים חדשים ומפתיעים באמצעי טכנולוגים מגוונים. זוהי סדנא ייחודית ואיכותית מאוד ואני מודה לך על החדווה ללמד ולשתף!! 

רחלי בלום, קלינאית תקשורת במעון היום השיקומי ובמרכז לטכנולוגיה מסייעת בבית איזי שפירא


                                           ***
 

יום עיון יעיל שמעניק כלים שימושיים וחדשניים, עם אפליקציות קלות לשימוש. היה איזון מעולה בין למידה ליישום וחוויה. ההנחייה הייתה נעימה ומאפשרת.

יעל, מטפלת בדרמה מגהה
 

                                           ***
 

מאוד מאוד נהניתי מההשתלמות, זה פתח את התאבון הסקרנות והרצון להכיר עוד להשתלם עוד בתחום הזה

אורנה וייס, מתי"א חולון ומדריכה מטפלים באמנויות במתי"א                                                          ***


מאוד נהניתי, הידע היה מקצועי ועם זאת זמין. פרקטי ומעורר השראה. נותן טעם לעוד...מרחיב את הקיים ופותח את התיאבון.

שרון שפרינגר, תרפיסטית באמנות פלסטית ודיגיטלית עובדת בבי"ח ובקליניקה פרטית


                                           ***
 

מאוד נהניתי מהחוויה, מההרחבות, הרעיונות לעבודה יומיומית... נהניתי להשתולל!

ניבה איסן, קלינאית תקשורת
 

                                           ***
 

ההשתלמות תרמה לי הרבה, במיוחד שאני עובדת עם ילדים שהם סיעודי מורכב שהם לא יכולים להשתמש בהרבה חומרים אז השילוב בין זה לזה היה מדהים. נחשפנו להרבה אפליקציות, היה מרתק, מוסיף ומעניין.

ריאן, בית חולים שיקומי רעות
 

                                         ***
 

נהניתי מאוד - קודם כל מהגשת החומר וגם מהלמידה עצמה דרך הצגות ובניית הסיפורים... בחוויה קלילה, נעימה, מלאה באמפטיה וצחוק.

מטפלת בתנועה

 

  • Facebook
לוגו שקוף.png
bottom of page